Piosenka murzyńska o kotku to internetowy pamiętniczek, który jest on o wiele lepszy od Twojego, gdyż zawiera nie tylko pieczołowicie ewidencjonowane statystyki dotyczące bejoskich przygód Olusi i Mejdżorka, ale i również komentarze społeczne, opowiadania erotyczne oraz buńczuczne manifesty.
| < Sierpień 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tagi


piątek, 11 sierpnia 2017
Ratujmy gówniaki!
Olusia znalazła w swoim majątku rodzinnym pisma z czasów młodości pt. "10/20", które jako gówniak czytała trochę z zainteresowaniem, a trochę ironicznie. Wtedy wydawały jej się głupawe. Dziś natomiast czyta je z pełnym zainteresowaniem i klasyfikuje jako pełnowartościową literaturę dla młodzieży! Olusia wprawdzie nie wie, jakie są dzisiejsze pisma dla gówniaków (i czy w ogóle są, bo wymagałyby one umiejętności czytania tekstów dłuższych niż snapy), ale wie, że istnieją DOROŚLI, którzy czytują Pudla i Fakt (choć jak ZAPEWNE pamiętacie, Olusia swego czasu sama była gwiazdą Faktu). Nie byłoby zresztą w tym nic złego, gdyby poza tym czytali coś jeszcze. Strach więc pomyśleć, co czytują gówniaki. W "10/20" natomiast są artykuły na kilka kolumn, pisane poprawną polszczyzną i poruszające tematy bardziej skomplikowane niż ogrom dupy Kim Kardashian. Ba! Nawet listy do redakcji poruszają problemy bardziej skomplikowane. Cóż stąd, że są pisane przez samą Szanowną Redakcję - świadczą o tym, że gówniak w latach 90. był traktowany jako ssak naczelny homo sapiens, będący partnerem do rozmowy. Czego więc się dziwicie, współczesne madki i tępe strzały, że Wasze gówniaki mają gówno w głowach, skoro traktujecie je jakby miały 4 lata, gdy mają 14? Olusia uroczyście przysięga, że jeśli kiedykolwiek doczeka się swego gówniaka, będzie go ZMUSZAĆ do czytania, aż ucieknie z domu i popadnie w nar-ko-tyki!
wtorek, 18 lipca 2017
Miami Beach z Nietoperzami
Czyli mordy, bułki i parówy. Olusia udała się była na wywczas na Dolny Ślunsk. Jeśli chcesz poznać statystyki z tego wyjazdu, klikaj w czizbu, albo giń!
piątek, 02 czerwca 2017
List otwarty do Merlina Mensona
Merlinie Mensonie, Mensonie Merlinie!
Olusia po 16-letnim interwale przeczytała po raz wtóry Twoją autobiografię w celach naukowych. I po raz wtóry naszły ją wątpliwości. W myśl Mejdżora, który zwykł mawiać, że nawet jeśli nosisz chujową koszulę (lub w tym przypadku jej brak) IRONICZNIE, to nie zmienia faktu, że nadal nosisz chujową koszulę. A więc Merlinie Mensonie, Ty tak na serio, czy tylko sprzedajesz książkę nastolatkom? Albowiem jeśli robisz rzeczy głupie i obrzydliwe tylko po to, aby uświadomić ludowi, iż są one głupie i obrzydliwe, nadal robisz rzeczy głupie i obrzydliwe! Olusia ma nieodparte wrażenie, iż robienie rzeczy głupich z inteligentnych powodów jest w rzeczywistości dużo głupsze aniżeli robienie ich ze zwykłej, bezinteresownej głupoty! Wątpliwości targają Olusią zwłaszcza, że w dziele dostrzega - nawet po 16 letnim interwale -przebłyski błyskotliwości. No chyba, żeś wymyślił i opublikował dla hecy wszystkie te głupie i obrzydliwe rzeczy i zaśmiewał się, pisząc je w kapciach i głaszcząc kota, to wtedy Olusia szanuje.

P.S. Za niepoprawność polityczną wobec grubasów i kobiet Olusia szanuje niezmiennie.
poniedziałek, 05 grudnia 2016
Dziewczyny są głupie. Udokumentowano.
Olusia w ubiegły (co stwierdza z wielkim żalem) łikęd z przerażeniem wysłuchała rozmów koleżanek na przyjęciu. Trzeba zaznaczyć, iż wspomniane damy były wykształcone, nie straszące wyglądem oraz hajs im się zgadza.
Czego się Olusia "nauczyła" od owych światłych kobiet: 
-że mężczyźnie, zdradzającemu żonę, zamiast wpierdolu należy się współczucie, iż biedaczek nie wie, co wybrać,
-że "prawdziwy" mężczyzna nie może wyglądać (Olusia dementuje - własnoręcznie dotykała paru wyglądających i nie były to hologramy!),
-że mężczyźni mają z kobietami gorzej niż kobiety z mężczyznami (argumentów i przykładów brak),
-oraz że w każdej sprzeczce pomiędzy kobietą a mężczyzną należy stawać po stronie mężczyzny.
Drogie panie.
Jeśli jeszcze kiedykolwiek byście się zastanawiały, dlaczego panowie traktują Was nie po dżentelmeńsku, oto odpowiedź prosto od amerykańskich naukowców: bo wychowują ich KOBIETY.
poniedziałek, 07 listopada 2016
Przyjaciółeczki.
Wśród pełnoletnich kobiet panuje zwyczaj radzenia przyjaciółce w opałach, aby "zmieniła coś w swoim życiu". Olusia długo nie mogła dojść tego, cóż nadawca tego komunikatu może mieć na myśli. Czy należy pójść do fryzjera? Adoptować pszczołę? Przejść na islam? Olusia wdzięczna by była wszystkim ciociom dobra rada o bardziej precyzyjne formułowanie myśli. Dopóki Olusia nie odkryła, że pod tą magiczną formułą kryje się zwykłe: "Spierdalaj, mam teraz dobry humor i nie zamierzam wysłuchiwać twojego marudzenia."
Toteż Olusia na zaś uprasza uprzejmie wszystkie mądre głowy:
-zanim coś powiesz/napiszesz, zastanów się 2 razy, czy nie przeczytałaś tego w internetowym poradniku psychologicznym duszaicialo.com.pl (Olusia zastrzega, że w chwili pisania tego kotka adres taki nie istnieje i nie chciała nikogo obrazić). Jeśli uznasz, że nie, zastanów się po raz 3. Może się uda.
-nie dzwoń/nie pisz do mnie w środku nocy, zalewając się łzami, gdy chłopak nie polubi Twojego zdjęcia na Fejsbuku, ponieważ powiem, żebyś ZMIENIŁA COŚ W SWOIM ŻYCIU. Np. mój numer.
Bo jak trwoga to do Olusi. Głupie krowy.
piątek, 19 sierpnia 2016
Równouprawnienie do picia!
Kochani Czytelnicy Kotka,

wszędzie słyszymy, że feministki żądają tego, czy owego. Olusia zawsze miała z nich bekę, albowiem zazwyczaj są to żądania rzeczy, które już są. Mężczyźni z chęcią zaakceptowali fakt, że kobiety tyrają w robocie, a niektóre zarabiają więcej od nich, ponieważ wtedy sami mogą się opierdalać. Podoba im się także rozluźnienie obyczajów wśród dam, gdyż wtedy mają doskonałą wymówkę do ruchania wszystkiego, co się rusza, a co więcej - nie muszą za to płacić!

Czemu jednak powinny się przyjrzeć koleżanki feministki to RÓWNOUPRAWNIENIE DO PICIA! Olusia co i rusz słyszy komentarze, że nie tylko damie, ale wręcz zwykłej kobicie nie wypada się upijać, podczas kiedy panowie wręcz POWINNI to robić. Zazwyczaj zresztą opinie te padają z ust dżentelmenów nietrzeźwych i tak bardzo atrakcyjnych, że damom raczej nie zależy na ich ocenie.

To samo zresztą tyczy się przeklinania. Skoro kobieta może jeździć traktorem i ubierać się jak kierowca TIRa, to czemu do chuja pana nie może wypić sobie piwka i nazwać kilku rzeczy po imieniu?!

Koleżanki feministki - liczę na to, że zajmiecie się tą niepokojącą sprawą!

A dla piewców savoir-vivre'u spod Radomia Kotek ma przyjacielską radę: na świecie aż roi się od pipulinek, spełniających Wasze kryteria kobiecości. Odpierdolcie się więc od korsarek!
piątek, 12 sierpnia 2016
Wywczas emerytów.
Olusia w tym roku postanowiła zrezygnować z koszalińskiego kurortu dla gwiazd i gotyckiego freak show (przynajmniej częściowo) w Bolkowie na rzecz WYWCZASU, który ma w założeniu regenerować, a nie zabijać organizm. Czy jej to wyszło? Oceńcie sami!
piątek, 06 maja 2016
Ciężki żywot rowerzysty.
Kochani przyjaciele rowerzyści, na wypadek, gdyby Wam pękła dętka...STRZEŻCIE SIĘ!
Olusia oddała rower do naprawy do http://wektorrowery.pl/ (tego na Jana Pawła)
Miła pani zadzwoniła do Olusi w ostatniej chwili, żeby go odebrała w ciągu pół godziny. Kiedy Olusia powiedziała, że będzie mogła to zrobić dopiero za kilka dni, pani powiedziała, że w takim razie rower będzie niezrobiony, bo...blokuje miejsce innym klientom i, cytat, "klientów trzeba dyscyplinować". Olusia rozumie,że jej rower stojący bezczynnie nie blokuje żadnego miejsca. Dobra, PRLowska szkoła marketingu.
wtorek, 03 maja 2016
List do redakcji
Olusia uniosła się i w czynie społecznym napisała list do redakcji. W odpowiedzi na kolejny tekst, zaprzeczający nauce o ludzkiej anatomii. Czytaj, albo giń, frajerze (my już wiemy, że dobrze wiesz, gdzie klikać!)
wtorek, 15 marca 2016
Swoboda obyczajów
Czymże jest swoboda obyczajów? Według słownika języka polskiego swoboda to «możliwość postępowania lub zachowywania się bez konieczności ulegania przymusowi lub ograniczeniom». Olusia chętnie wytłumaczy nawet najbardziej zatwardziałym betonom, czym jest wobec powyższego swoboda obyczajów. Wystarczy kliknąć w czizbu, albo żyć dalej w nieświadomości.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 34