Piosenka murzyńska o kotku to internetowy pamiętniczek, który jest on o wiele lepszy od Twojego, gdyż zawiera nie tylko pieczołowicie ewidencjonowane statystyki dotyczące bejoskich przygód Olusi i Mejdżorka, ale i również komentarze społeczne, opowiadania erotyczne oraz buńczuczne manifesty.
| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Tagi


wtorek, 26 lutego 2019
XXI-wieczne księżniczki z penisami.
...czyli o męskiej piździe ciąg dalszy, tyle, że tym razem z życia, nie z literatury, pięknej czy też brzydkiej. Jeśli uważasz się za samca alfa, ten wpis prawdopodobnie jest o Tobie. Polecamy, zapraszamy!
niedziela, 25 listopada 2018
Męska pizda w literaturze pięknej.
Ponieważ Olusia już dawno przeczytała wszystkie Kingi, Sapkowskie, Palahniuki, Bukowskie, Gry o tron i tym podobne dzieła literatury mieszczącej się gdzieś pomiędzy postmodernizmem a tabloidem, a których lektura sprawiała jej ogromną przyjemność ze względu na namnożenie seksu, przemocy, zjawisk paranormalnych i patologii, przyszło jej sięgnąć po tak zwaną klasykę literatury, a to wszystko za namową pewnej blondwłosej Słowianki. I czego Olusia się nauczyła z tej lekcji, oprócz oczywistej oczywistości, iż tak zwana literatura piękna to pretensjonalne spusty intelektualistów nad własnym, zupełnie zwyczajnym życiem? Kolejnej oczywistej oczywistości, a mianowicie, że faceci to pizdy. Dlaczego tym razem?
sobota, 13 października 2018
Na koleżanki Grażyny.
Oda do koleżanek Grażyn, wszystkich i każdej z osobna. Obrażanie się na Olusię: czas start.
piątek, 31 sierpnia 2018
Co komu Szatan kazał.
Kotek recenzuje film polski pod rozrywkowym tytułem "Szatan kazał tańczyć".
niedziela, 19 sierpnia 2018
Przypowieść polityczna
Na prawaka i lewaka, kapitalizm XIX-wieczny oraz Czerwoną Zarazę, na Polskę podzieloną, wyrzucanie ze znajomych na fejsbuku i kłótnie przy stole wigilijnym. Gińcie pospołu!
poniedziałek, 16 lipca 2018
Co myślą kobiety.
Zainspirowana obrazkiem o matkach niemowlaków, publicznie pokazujących cycki, Olusia postanowiła zdjąć nimb tajemniczości z paru innych czynności, wykonywanych przez płeć (bardziej lub mniej) piękną w przestrzeni wspólnej.
czwartek, 28 czerwca 2018
Życia trud.
Po 11 h jazdy autem i 17 h pracy w ciągu 2 duP, przy browarze o 3 nad ranem, Olusia wpadła w zadumę nad trudem ludzkiego życia. A raczej nad tym, co ludzie nazywają trudem swego żywota.
piątek, 25 maja 2018
Olusia rozszyfrowuje kody kulturowe
...czyli jak w dzisiejszych pojebanych czasach płynów odkażających do rąk, kiedy dzieci nie mogą same wychodzić na podwórko, a młodzież zamiast pić woli grać w komputer, brzmiałyby streszczenia bajek. Chcesz wiedzieć? Klikaj. Nie chcesz wiedzieć? Giń!
piątek, 27 kwietnia 2018
Co mówią kolesie. (Kotek mówi, jak jest)
Wiedzą powszechną jest, iż typi nie przemawiają głosem ludzkim nawet w Wigilię. Dlatego też, po wielu nocnych, a czasem i porannych debatach z innymi skonsternowanymi damami, Olusia postanowiła opublikować mini słowniczek, który pomoże uniknąć tak częstego w relacjach międzypłciowych marnowania czasu.
poniedziałek, 16 kwietnia 2018
Geneza powstania hipsterów
Olusia od lat wielu zastanawiała się, skąd się, kurwa, biorą hipsterzy? I jak każde genialne odkrycie, olśnienie spadło na nią nieoczekiwanie, ciemną nocą sobotnią, podczas telekonferencji z Elizką. Jako niedoszły reżyser z barokową wyobraźnią, postanowiła osadzić akcję hipsterskiego Genesis w małomiasteczkowym, grażynkowym salonie. Jeśli chcesz posiąść tą wiedzę tajemną, klikaj. Jeśli nie, nie klikaj i żyj w błędzie.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 35