Piosenka murzyńska o kotku to internetowy pamiętniczek, który jest on o wiele lepszy od Twojego, gdyż zawiera nie tylko pieczołowicie ewidencjonowane statystyki dotyczące bejoskich przygód Olusi i Mejdżorka, ale i również komentarze społeczne, opowiadania erotyczne oraz buńczuczne manifesty.
| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Tagi


poniedziałek, 16 lipca 2018
Co myślą kobiety.
Zainspirowana obrazkiem o matkach niemowlaków, publicznie pokazujących cycki, Olusia postanowiła zdjąć nimb tajemniczości z paru innych czynności, wykonywanych przez płeć (bardziej lub mniej) piękną w przestrzeni wspólnej.
czwartek, 28 czerwca 2018
Życia trud.
Po 11 h jazdy autem i 17 h pracy w ciągu 2 duP, przy browarze o 3 nad ranem, Olusia wpadła w zadumę nad trudem ludzkiego życia. A raczej nad tym, co ludzie nazywają trudem swego żywota.
piątek, 25 maja 2018
Olusia rozszyfrowuje kody kulturowe
...czyli jak w dzisiejszych pojebanych czasach płynów odkażających do rąk, kiedy dzieci nie mogą same wychodzić na podwórko, a młodzież zamiast pić woli grać w komputer, brzmiałyby streszczenia bajek. Chcesz wiedzieć? Klikaj. Nie chcesz wiedzieć? Giń!
piątek, 27 kwietnia 2018
Co mówią kolesie. (Kotek mówi, jak jest)
Wiedzą powszechną jest, iż typi nie przemawiają głosem ludzkim nawet w Wigilię. Dlatego też, po wielu nocnych, a czasem i porannych debatach z innymi skonsternowanymi damami, Olusia postanowiła opublikować mini słowniczek, który pomoże uniknąć tak częstego w relacjach międzypłciowych marnowania czasu.
poniedziałek, 16 kwietnia 2018
Geneza powstania hipsterów
Olusia od lat wielu zastanawiała się, skąd się, kurwa, biorą hipsterzy? I jak każde genialne odkrycie, olśnienie spadło na nią nieoczekiwanie, ciemną nocą sobotnią, podczas telekonferencji z Elizką. Jako niedoszły reżyser z barokową wyobraźnią, postanowiła osadzić akcję hipsterskiego Genesis w małomiasteczkowym, grażynkowym salonie. Jeśli chcesz posiąść tą wiedzę tajemną, klikaj. Jeśli nie, nie klikaj i żyj w błędzie.
piątek, 12 stycznia 2018
Aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa.
Olusia zainspirowana dyskusjami na Mordoksiążce na temat absurdalnych postanowień noworocznych oraz animacji dla dorosłych, postanowiła wstawić się za ciemiężoną mniejszością słów, uznawanych za nieprzyzwoite.
sobota, 02 grudnia 2017
Patologia urodzinowa.
Ponieważ Olusia oficjalnie wkroczyła w wiek średni, kolega zapytał ją był, czy z tego powodu odbyła się jakaś patologia. Otóż, tak. Oto i ona. Klikajcie, a znajdziecie.
czwartek, 16 listopada 2017
Z senniczka Olusi
Olusia miała na tyle osobliwy sen, w którym występował również Mejdżorek, że postanowiła się nim podzielić z fanami (i antyfanami) kotka. W końcu, kto powiedział, że jeśli coś wydarzyło się w naszej głowie, to znaczy, że się NIE wydarzyło? Wydarzyło się. A gdzie? We śnie! Wiesz, gdzie klikać, ludzka mendo.
wtorek, 07 listopada 2017
Jak działa szołbiznes?
Lekcja 1: prostytutki z parciem na szkło. *Wpis ten nie jest apelem do tępych dzid, żeby przestały być tępymi dzidami. Wpis ten ma edukować resztę ludzkości, aby nie nabierała się na podstępy tępych dzid i tym samym odejmowała tępym dzidom od ust, a CO ZA TYM IDZIE, tępe dzidy samoistnie musiałyby przestać nimi być* Chcesz wiedzieć, jak działa szołbiznes? Klikaj w czizburgery!
czwartek, 28 września 2017
Spis słów i wyrażeń ocenzurowanych.
Jeśli używasz tych słów lub sformułowań, prawdopodobnie chodziłeś do gimnazjum i jestem przeciwko Tobie:
yolo
sztos (we wszelkich odmianach)
ten uczuć
ideolo (w znaczeniu: idealnie)
gunwo
lolcontent
"kiedy robisz to i to i dzieje się tamto i sramto..."/ "ten moment, kiedy..."
"zrobić to i to, i [wtedy] tamto i sramto..."
#pisanie #całych #zdań #tak
#albotakiehasztagi
yep
yay
nope (w przypadku trzech ostatnich możesz ewentualnie pochodzić lub zamieszkiwać tereny Anglosaskie, słynące z mnogości słów na poziomie lingwistyczno - skojarzeniowym 2-latka)
seriously? (pisane zarówno oryginalnie, jak i fonetycznie)
Moko i Żoli 
śmieszkować
heheszki
i nieśmiertelne lol (w tym przypadku mogłeś nie widzieć na oczy gimnazjum, ale i tak jestem przeciwko Tobie).
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 35