Piosenka murzyńska o kotku to internetowy pamiętniczek, który jest on o wiele lepszy od Twojego, gdyż zawiera nie tylko pieczołowicie ewidencjonowane statystyki dotyczące bejoskich przygód Olusi i Mejdżorka, ale i również komentarze społeczne, opowiadania erotyczne oraz buńczuczne manifesty.


Blog > Komentarze do wpisu
Przypowieść polityczna
Na prawaka i lewaka, kapitalizm XIX-wieczny oraz Czerwoną Zarazę, na Polskę podzieloną, wyrzucanie ze znajomych na fejsbuku i kłótnie przy stole wigilijnym. Gińcie pospołu!
Było sobie we wsi trzech chłopów. 
Pierwszy chłop patrzy na pole sąsiada i myśli: Kurła, somsiat ma większe pole od mojego. Zabiję tedy somsiada, ukradnę jego pole i będę ruchał jego córki, abyśmy ja i moja rodzina nigdy nie musieli pracować.
Drugi chłop patrzy na pole sąsiada i myśli: Kurła, somsiat ma większe pole od mojego. Zabiję tedy somsiada, ukradnę jego pole i podzielę pomiędzy całą wieś. Wszyscy będą mieli chujowo, ale przynajmniej nikt nie będzie miał większego pola od mojego.
Trzeci chłop patrzy na SWOJE pole i myśli: Mam pole, będę je uprawiał, aby wyżywić siebie i swoją rodzinę, i bronił go na wypadek, gdyby jakiś kutas chciał mi je ukraść.
I KTÓRY KURWA MA RACJĘ, TĘPE FANATYCZNE BETONY?!
Ten, który nie istnieje.
niedziela, 19 sierpnia 2018, statystyki.olusi.i.mejdzorka

Polecane wpisy