Piosenka murzyńska o kotku to internetowy pamiętniczek, który jest on o wiele lepszy od Twojego, gdyż zawiera nie tylko pieczołowicie ewidencjonowane statystyki dotyczące bejoskich przygód Olusi i Mejdżorka, ale i również komentarze społeczne, opowiadania erotyczne oraz buńczuczne manifesty.


Blog > Komentarze do wpisu
Co myślą kobiety.
Zainspirowana obrazkiem o matkach niemowlaków, publicznie pokazujących cycki, Olusia postanowiła zdjąć nimb tajemniczości z paru innych czynności, wykonywanych przez płeć (bardziej lub mniej) piękną w przestrzeni wspólnej.
Oto one:

- malowanie ust

Kobieta myśli: O kurwa, ale się rozmazałam, a NIE: Patrz, co mogłabym ci nimi robić, ogierze.

- spożywanie produktów o fallicznym kształcie: Mniam, mniam, ale dobry lód/ bananek/ wpisz dowolne, a NIE: Patrz, co mogłabym ci nimi robić, ogierze.

(Btw dlaczego ktokolwiek miałby chcieć, żeby odgryźć mu kawałek chuja?!)

- poprawianie elementów garderoby: No do chuja, znowu mi spada, a NIE: Odkrywam rąbek swego niewieściego ciała, abyś mógł marzyć o reszcie.

- chodzenie w wyzywającym stroju damskim: Ale mam zajebistą dupę, 100 razy lepszą niż Grażyna, a NIE: Patrz na moją zajebistą dupę i myśl sobie, że możesz ją mieć.

- proszenie o pomoc w czymkolwiek: Kurwa, nie ogarniam tej maszyny/ Kurwa, było chodzić na siłkę, a NIE: Pomóż mi, bezradnej, o silny samcze, a wynagrodzę ci to w alkowie.

I wreszcie, NAJWAŻNIEJSZE:

- spożywanie alkoholu w lokalu bez samców towarzyszących: Łooo, ale się najebiemy!, a NIE: Piję, żebyś myślał, że teraz jestem łatwa i do mnie zarwał, przystojny nieznajomy.

Oczywiście są laski, które myślą te wszystkie drugie rzeczy, ale są to te, o których nie myślą tak mężczyźni.
#nieporuchasz

poniedziałek, 16 lipca 2018, statystyki.olusi.i.mejdzorka

Polecane wpisy