Piosenka murzyńska o kotku to internetowy pamiętniczek, który jest on o wiele lepszy od Twojego, gdyż zawiera nie tylko pieczołowicie ewidencjonowane statystyki dotyczące bejoskich przygód Olusi i Mejdżorka, ale i również komentarze społeczne, opowiadania erotyczne oraz buńczuczne manifesty.


Blog > Komentarze do wpisu
Aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa.
Olusia zainspirowana dyskusjami na Mordoksiążce na temat absurdalnych postanowień noworocznych oraz animacji dla dorosłych, postanowiła wstawić się za ciemiężoną mniejszością słów, uznawanych za nieprzyzwoite.
Dlaczego bowiem używanie nieprzyzwoitych słów jest słuszne? Zastanówmy się wspólnie.
Po pierwsze primo, absurdem jest, iż SŁOWA uznawane są za nieprzyzwoite. Czyż nie są li tylko zbitkami głosek, zapisywanymi za pomocą znaków graficznych? Nieprzyzwoite może być, nie przymierzając, publiczne pokazanie chuja.
Po drugie primo, słowa umownie zaliczane do nieprzyzwoitych, są tak samo częścią języka, jak i słowa wyszukane. Co więcej, słowa nieprzyzwoite także mogą być wyszukane, a co dopiero ich zestawienia! Np. jak w słynnej piosence "Zamknij swoją jebaną twarz, wujkojebco". Człek światły winien zatem znać i z wirtuozerią stosować wszystkie słowa języka ojczystego.
Po trzecie primo, słowa nieprzyzwoite powstały po to, aby opisywać określone zjawiska i nadawać im ładunek emocjonalny. Także, jeśli  faktycznie "denerwujesz się" zamiast się "wkurwiać", "jesz" zamiast "opierdalać" i "spółkujesz" zamiast "rżnąć", intensywność Twojego życia jest równa Grażynie i jestem przeciwko Tobie.
Po ostatnie primo, lecz nie najmniej istotne dla dziewczyn...używanie dosadnego słownictwa skutecznie i z miejsca odstrasza słabych samców, poszukujących samic gospodarskich, które nie mówią ani nie srają.
Wiadomym jest oczywiście, iż nadawanie wypowiedzi wysokiego ładunku emocjonalnego nie zawsze jest wskazanym - nie winno się zatem mawiać: "poproszę, kurwa, kilo marchwi", gdyż sprzedawca rzeczonej marchwi bynajmniej nie jest zainteresowany naszym nastrojem w chwili dokonywania zakupu. Kto jednak wie, że rybę należałoby dwoma widelcami, ten wiadomo co!
Azaliż, drodzy Rodacy...CHUJ KURWA DUPA CIPA I LOVE TO SAY FUCK!!!

piątek, 12 stycznia 2018, statystyki.olusi.i.mejdzorka

Polecane wpisy