Piosenka murzyńska o kotku to internetowy pamiętniczek, który jest on o wiele lepszy od Twojego, gdyż zawiera nie tylko pieczołowicie ewidencjonowane statystyki dotyczące bejoskich przygód Olusi i Mejdżorka, ale i również komentarze społeczne, opowiadania erotyczne oraz buńczuczne manifesty.


Blog > Komentarze do wpisu
Z senniczka Olusi
Olusia miała na tyle osobliwy sen, w którym występował również Mejdżorek, że postanowiła się nim podzielić z fanami (i antyfanami) kotka. W końcu, kto powiedział, że jeśli coś wydarzyło się w naszej głowie, to znaczy, że się NIE wydarzyło? Wydarzyło się. A gdzie? We śnie! Wiesz, gdzie klikać, ludzka mendo.
We śnie Olusi Mejdżorek mieszkał w małym, ale przytulnym mieszkanku na parterze, do którego było osobne wejście z ogrodu, w którym rosły RÓŻE HERBACIANE. Olusię zachwycał - cytat - GRAŻYNKOWY STYL tego domostwa. W swoim ogródku Mejdżorek miał wydzielony kwadrat, należący do innego właściciela, w którym stała klatka, a w niej ściśnięte były psy i koty, które nigdy z niej nie wychodziły i przez to były pogięte i smutnym okiem patrzyły na bawiące się w ogrodzie kocięta. Te nieszczęsne zwierzęta były tam trzymane w celach rozpłodowych, a ich małe sprzedawane przez ich właściciela. Olusia chciała zawiadomić Greenpeace o tej procedurze, ale Mejdżorek zaczął się buntować, że będzie miał nieprzyjemności, tak samo jak Brzydsza Połowa Olusi dlatego, że zwyrodnialec, co trzymał zwierzęta w klatce był jej kumplem. Taka postawa wywołała święte oburzenie Olusi, ale okazało się, że  informowanie Greenpeace'u na chuj by się zdało, ponieważ normy europejskie pozwalały na trzymanie zwierząt na takiej powierzchni.
Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, bo na koniec Olusia i Mejdżorek nakręcili wesoły, a zarazem dekadencki wideoklip. Siedzieli w nim na długiej ławie przed domem Mejdżorka wraz z jakimiś osobami i każdy miał POŁYSKLIWE ubranie i śpiewał kawałek tekstu, pokazując do widza dekadenckie gesty wzorem czarnoskórych bardów z Nowego Świata. Wideoklip ten był precyzyjnie wyreżyserowany, była w nim jazda, rekwizyty i kostiumy, a Olusia odziana była w SREBRNĄ PUCHOWĄ KURTKĘ na goły stanik.
Olusia powinna pobierać opłaty za swoje sny.

czwartek, 16 listopada 2017, statystyki.olusi.i.mejdzorka

Polecane wpisy