Piosenka murzyńska o kotku to internetowy pamiętniczek, który jest on o wiele lepszy od Twojego, gdyż zawiera nie tylko pieczołowicie ewidencjonowane statystyki dotyczące bejoskich przygód Olusi i Mejdżorka, ale i również komentarze społeczne, opowiadania erotyczne oraz buńczuczne manifesty.


Blog > Komentarze do wpisu
Hajlajf w saunie, daunie
Olusi wrzucono do skrzynki 3-dniowe zaproszenie do fitnessu dla bogaczy, aby mogła poznawać obce kultury. Klikaj albo się zsikaj. Z ciekawości.
Olusia postanowiła skorzystać, oczywiście, z sauny. Czy też z sauny, oczywiście.
Poszła więc na tę saunę, a tam w ogóle sauny były TRZY! Sucha, parowa i NA PODCZERWIEŃ, cokolwiek to znaczy. W każdym razie wcale nie było w niej czerwono, ani nawet pod. Siedziały za to 2 grubaski i Olusia poznała nie tylko ich poglądy polityczne (które były oczywiste już po mordach i miejscu pracy) i plany na wakacje (pojedziemy WE TRZY SINGIELKI! - mężczyźni, gdziekolwiek to będzie, nie jedźcie tam!), lecz również, że...uwaga!
"Zrobiłam RISERCZ na ten łikend i zaproponowałam mu różne AKTIWITIS, ale niczego nie wybrał"
Ciekawe, dlaczego.
Wyszło na jaw zresztą, że poszgrubaski także najwyraźniej dostały zaproszenia do skrzynki, bo nie umiały włączyć prysznica.
Na fitnesie dla bogaczy był także mikrobasen, wokół którego rozstawione były leżaki, aby można było opalać się w piwnicy.

A teraz ze świata medycyny: Olusia się rozchorowała i w związku z tym prastarym zwyczajem zjadała po 9 Rutinoscorbinów dziennie. Po 3 dniach okazało się, że zjadła listek Bisocardu na spowolnienie pracy serca.
piątek, 19 czerwca 2015, statystyki.olusi.i.mejdzorka

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: , 80.48.97.*
2015/06/19 11:00:25
Dostajesz Lamusa Roku bo na złotego Lamusa jeszcze nie zasłużylaś :P
-
2015/06/28 20:52:40
Lepszy rydz niż ni!